Не секрет, що в більшості випадків, купуючи батарейки, ми звертаємо увагу на типорозмір, після – вартість та бренд. Ми досі вважаємо, що йдеться про дрібниці, але сьогодні вартість різних моделей суттєво відрізняється. До того ж варто звертати увагу на загальний тренд, націлений на економію енергоресурсів. Тому, якщо ви вирішили купити батарейки, пожертвуйте кількома хвилинами свого часу і ознайомтесь детальніше з основними параметрами джерел живлення.
Перевагою сольової батареї є її дешевизна. У великому переліку всіх можливих варіантів (якщо брати за критерій хімічний склад) ці моделі найбільш доступні. Їхній термін придатності – 3 роки (час зберігання). Сольові батарейки – найкращий вибір для звичайних побутових приладів, які не потребують стабільної напруги. Друге місце впевнено утримують лужні екземпляри.
Ємність та напруга батарейок
Під час вибору батарейки одним із головних критеріїв є її ємність. Від цього залежить тривалість роботи. При цьому слід враховувати, що швидкість розряджання батареї буде різною, залежно від витрат енергії конкретного приладу.
Місткість залежить від типорозміру. У сольових батарей АА цей показник становить 1100 мАг, а у лужних – 2700-3000 мАг. У сольових мініпальчикових (ААА) ємність становить 540 мАг, а лужних – 1100 мАг. Найвищий показник ємності мають батарейки типорозміру D – сольові 8000 мАг, а алкалінові – 12000 мАг.
Напруга у звичайних батарейок формату АА, ААА, С та D – 1,5 В.
У побутових умовах мініпальчикові батареї вважаються одними з найпопулярніших. Адже вони розраховані на широкий спектр приладів, якими користуємося вдома. Це і годинник (настільний, настінний), іграшки, і пульти дистанційного керування. Всі батареї ААА діляться на два види – сольові та лужні. Сольові моделі краще підходять для пристроїв із високим струмом, лужні екземпляри – приладів із низьким струмом.
Як правильно купувати батарейки
Вибір батарейок залежить, перш за все, від типу пристрою, для якого ви їх купуватимете. Це головний критерій, але не єдиний. Слід також звертати увагу ще на кілька нюансів, не менш важливих.
Обов'язково слід звернути увагу на дату виготовлення. Не варто купувати стару продукцію. Зазвичай приблизно за рік потужність батарейки впаде на 10, іноді навіть 20%.
Якщо у вас є енергоємний прилад, то на дешеві батарейки можна не дивитися. Вони підходять лише для тих пристроїв, які мають низький рівень енергоспоживання.
Зрештою, завжди дешевше взяти батарейки комплектом. І звертайтеся до продавців із гарною репутацією. Не варто брати батареї на відкритих прилавках, тим більше взимку.
В інтернет-магазині "Вогник" ви знайдете найкращі моделі сольових та алкалінових батарейок. Оригінальна продукція, вигідні ціни та допомога у виборі – ви залишитеся задоволеними співпрацею з нами. Слід зазначити, що ми є офіційним дистриб'ютором багатьох провідних виробників. У нас ви зможете купити будь-які типорозміри лужних та сольових батарей від:
- Videx;
- GP;
- Duracell;
- Varta;
- Kodak;
- Panasonic та ін.
- Акумуляторні батареї: асортимент, параметри, застосуванняАкумуляторні батареї - найкращий вибір, якщо є потреба в багаторазовому використанні джерела енергії. Вони потрібні переважно для технічних засобів, яким знадобиться великий обсяг енергії. Це насамперед цифрові фотоапарати, смартфони та ін.